Trečias kartas nemelavo: R.Meilutytė galiausiai revanšavosi slovakei ir laimėjo auksą

Rūtai Meilutytei vis dėlto pavyko iškovoti aukso medalį Bratislavoje pasibaigusiose Slovakijos „Grand Prix“ plaukimo varžybose.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Du sidabro medalius Slovakijoje pelniusi geriausia Lietuvos plaukikė sekmadienį triumfavo 50 m krūtine rungtyje.

Finale R.Meilutytė distanciją įveikė per 31.51 sek. ir aplenkė slovakę Andrea Podmanikovą (31.74).

Būtent A.Podmanikova pranoko R.Meilutytę ir pelnė auksą ilgesnėse (100 ir 200 m) plaukimo krūtine distancijose.

Agnė Šeleikaitė finišavo per 31.93 sek. ir iškovojo bronzą.

Vyrų 50 m plaukimo krūtine finale Marius Mikalauskas (29.39) atplaukė trečias, o 200 m kompleksinio plaukimo finale pridėjo ir sidabrą (2:10.83).

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius