Trečias medalis: Giedrius Titenis Europos čempionate iškovojo sidabrą

Šeštadienio vakare Berlyne vykstančiame Europos čempionate finaluose startavo Lietuvos plaukikai. Danas Rapšys 200 m nugara finale užėmė penktąją vietą, o Giedrius Titenis 50 m krūtine finale užėmė antrąją vietą ir iškovojo Lietuvai jau trečiąjį medalį.
Giedrius Titenis
Giedrius Titenis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

G.Titenis, iškovojęs du bronzos medalius, 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 27,34 sek., pagerino Lietuvos rekordą ir iškovojo sidabro medalį.

Naujo Lietuvos rekordo autoriumi tapęs lietuvis aštuonių dalyvių finale pralaimėjo tik nugalėtoju tapusiam pasaulio ir Europos rekordininkui britui Adamui Peaty'iui (27,00 sek.).

Bronzos medalio savininku šioje rungtyje tapo slovėnas Damiras Dugonjičius (27,48 sekundės):

1. Adamas Peaty (D. Britanija) 27,00 sek.
8. Hendrikas Feldwehras (Vokietija) 27,72

G.Titenis bronzą Berlyne laimėjo 200 m plaukimo krūtine ir 100 m plaukimo krūtine rungtyje.

19-metis Danas Rapšys distanciją įveikė per 1 min 57,68 sek. ir liko penktas. Aukso medalį iškovojo lenkas Radoslawas Kaweckis (1:56,02), sidabras atiteko vokiečiui Christianui Dieneriui (1:57,16), o bronza tenkinosi vengras Gaboras Balogas (1:57,42)