Vėl antra: R.Meilutytė finale dar kartą nusileido tai pačiai slovakei

Bratislavoje vykstančiose Slovakijos „Grand Prix“ varžybose Rūtai Meilutytei ant aukščiausio apdovanojimų laiptelio nepavyko užkopti ir antrąją varžybų dieną.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Patekusi į 50 m laisvu stiliumi A finalą R.Meilutytė nusprendė jame nestartuoti ir koncentravosi į 200 m krūtine rungtį, kurioje užėmė antrą vietą – 2:30,23 min.

Lietuvė nusileido vietos plaukikei Andrea Podmanikovai, kuri buvo greitesnė vos 0,29 sek. Šiai sportininkei Rūta nusileido ir 100 m distancijoje.

Finale taip pat plaukusi Agnė Šeleikaitė užėmė penktą vietą – 2:40,63 min.

Beatričė Kanapienytė 200 m peteliške nuotolį nuplaukė per 2:25,98 min. ir laimėjo pirmąjį savo medalį varžybose – sidabrą.

Marius Mikalauskas laimėjo 200 m krūtine rungtį, distanciją įveikęs per 2:19,14 min.