Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 08 09, 12:51

Viename kadre su Julija Jefimova nenorėjusi būti Lilly King kritikos pažėrė ir amerikiečiams

Olimpine čempione tapusi 19-metė Lilly King kelia bangas už baseino ribų. Nebijanti pasakyti, ką galvoja, sportininkė sukritikavo ir olimpinės JAV rinktinės narius.
Lilly King iškovojo auksą
Lilly King iškovojo auksą / Alfredo Pliadžio nuotr.

Prieš finalą amerikietė negailėjo kritikos Rusijos plaukikei Julijai Jefimovai.

J.Jefimova, teisę dalyvauti Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse gavusi tik paskutinę akimirką, laimėjo pirmąjį pusfinalio plaukimą ir prieš kameras demonstratyviai pamojavo iškeltu pirštu. Suprask, „aš geriausia“.

„Tu mojuoji pirštu kaip numeris vienas, ir tu buvai pagauta dėl dopingo vartojimo. Nesu jos gerbėja“, – taip apie J.Jefimovą, kuri prieš plaukimą buvo nušvilpta, pasisakė amerikietė.

Amerikiečių žiniasklaida šios rungties finalą pakrikštijo savotišku Šaltuoju karu tarp Rusijos ir JAV.

Jį laimėjo JAV. Po finalo L.King pabrėžė, kad triumfavo švarus sportas: „Tai buvo nuostabu. Laimėti aukso medalį ir žinoti, kad tu tai padarei būdamas švarus.“

Po apdovanojimo ceremonijos ir spaudos konferencijoje amerikietė sąmoningai atsiribojo nuo rusės. Fotografuojantis amerikietė akivaizdžiai nenorėjo būti viename kadre su rusu. Spaudos konferencijoje, kai J.Jefimova kalbėjo rusiškai, L.King atsisakė vertėjo paslaugų ir nesiklausė varžovės pasiteisinimų.

Tačiau tai ne tik karas tarp skirtingos šalies atletų. L.King išliko sąžininga ir pareiškė, kad dopingui nėra vietos ir amerikiečių stovykloje.

JAV rinktinėje tokios žvaigždės kaip Tysonas Gay ar Justinas Gatlinas taip pat buvo pagauti dėl dopingo vartojimo.

„Ar aš manau, kad sportininkai, kurie buvo pagauti vartoję dopingą, neturėtų varžytis olimpinėse žaidynėse? Taip“, – nukirto L.King.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką