Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 9d. 13:35

Vilniuje praūžė tarptautinės vandenlenčių varžybos, pritraukusios būrį žvaigždžių

Tarptautinės vandenlenčių varžybos
Vytauto Dranginio nuotr. / Tarptautinės vandenlenčių varžybos

Vakar Vilniuje, „Wake Way“ vandenlenčių parke, susirinko geriausi Lietuvos ir pasaulio vandenlenčių meistrai (Atrankose dalyvavo 44 sportininkai, iš kurių daugiau 20 – užsieniečiai). Visi jie grūmėsi tarpusavyje, siekdami patekti į jau legendinėmis tapusias „Red Bull Wake2el“ varžybas, kurios vyks birželio 15 dieną Palangoje.

Vienas geriausių Lietuvos vandenlentininkų, Domantas Kazickas, besiruošdamas varžyboms teigė, jog siekdamas patekti į „Red Bull Wake2el“ finalą, atiduos visas jėgas – vakar jis tą įrodė, gaudamas specialų pakvietimą į ateinančio savaitgalio varžybas. Tuo tarpu svečiai iš Australijos stebėjosi, jog Lietuvoje dabar karščiau nei pas juos namuose.

„Red Bull Wake2el” – tai ypatingos vandenlenčių varžybos (kova vyksta vienas prieš vieną), sutraukiančios garsiausius atletus iš viso pasaulio. Būtent šios varžybos įrašė Lietuvą į vandenlenčių pasaulio žemėlapį ir garsina mūsų šalį kasmet vis stipriau.

Jau kelintus metus iš eilės į šias varžybas susirenka sportininkai iš daugiau nei dešimties skirtingų pasaulio šalių (be mūsų kaimynų latvių ir estų, ant vandens buvo galima pamatyti ir atletų iš kitų pasaulio kampelių – Švedijos, Anglijos, Ukrainos, Amerikos, ar net iš tokių tolimų kraštų kaip Brazilija ar Australija).

Vandenlenčių varžyboms abejingi neliko ir Lietuvos pramogų pasaulio atstovai - dainininkė Juste Arlauskaitė-Jazzu su mylimuoju Donatu, daininkas Vaidas Baumila, aktorius Gytis Ivanauskas ar Austėja Jablonskytė.

Vytauto Dranginio nuotr./Juste Arlauskaitė-Jazzu
Vytauto Dranginio nuotr./Juste Arlauskaitė-Jazzu
Vytauto Dranginio nuotr./Vaidas Baumila
Vytauto Dranginio nuotr./Vaidas Baumila

Atrankų rezultatai

Vyrai: Matty Muncey (UK), Kieran Owens (UK), Pedro Caldas (BRAZILIJA), Rien Van Der Pas (VOKIETIJA), Silver Milpak (ESTONIA), Alfie Constable (UK), James Windsor (AUSTRAILIJA), Albin Randow (ŠVEDIJA) , Domantas Kazickas (LIETUVA, WILDCARD)

Moterys: Hodaya Duek (ISRAELIS), Taylor McCullough (JAV), Melanie Staf (ŠVEDIJA), Justine Zonne (LATVIJA), Anita Leina (LATVIJA) , Mari Liis Simon (ESTIJA)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką