Staigmenos Berlyno baseine: R.Meilutytė finišavo penkta, auksas – E.Jefimovai

Vokietijos sostinėje Berlyne vykstančiame pirmajame pasaulio plaukimo taurės etape šeštadienį penktąją vietą užėmė ryškiausia Lietuvos plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / Giorgio Scala / Deepbluemedia / Insidefoto nuotr.

Kaunietė 100 metrų plaukimo krūtine finale distanciją įveikė per 1:07,43 min. ir užėmė penktą poziciją.

Auksą laimėjo ir atrankoje nugalėjusi estė Enell Jefimova (1:06,50), sidabras atiteko Singapūro atstovei En Yi Letitiai Sim (1:06.86), bronza - lenkei Dominika Sztanderai (1:07,01).

Ryte vykusiose atrankos varžybose R.Meilutytė buvo aštunta (1:09,07 min.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?