Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmonių su transplantuotais organais žaidynėse – pirmieji medaliai Lietuvos sportininkams

Apdovanojimus žmonėms su transplantuotais organais įteikė žymi Lietuvos plaukikė, olimpinė čempionė ir rekordininkė Lina Kačiušytė.
Donoras.lt nuotr. / Apdovanojimus žmonėms su transplantuotais organais įteikė žymi Lietuvos plaukikė, olimpinė čempionė ir rekordininkė Lina Kačiušytė.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniuje vykstančios Europos žmonių su persodintomis širdimis ir plaučiais žaidynės sėkmę atnešė plaukimo rungtyse dalyvavusiems Lietuvos sportininkams.

Net du medalius laimėjo su transplantuota širdimi gyvenantis Egidijus Zimanas: 50 m plaukdamas krūtine ir laisvu stiliumi laimėjo auksą ir sidabrą. Du bronzos medalius laimėjo Robertas Žebrys, plaukdamas 50 m laisvu stiliumi ir nugara. Broziniu medaliu pasipuošė ir Viktor Januškevič.

Apdovanojimus įteikė žymi Lietuvos plaukikė, olimpinė čempionė ir rekordininkė Lina Kačiušytė.

Žaidynių dalyviai iš 20 Europos šalių taip pat rungsis bėgimo, lengvosios atletikos rungtyse, dviračių varžybose, žais golfą, tinklinį, petankę, stalo tenisą, tenisą, badmintoną.

Žmonių su transplantuotais organais žaidynių organizatoriai – Lietuvos asociacija „Gyvastis“ ir Europos žmonių su persodintomis širdimis ir plaučiais federacija (EHLTF).

Daugiau informacijos apie žaidynes.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką