„7bet – Hockey Punks“ šventė pergalę po 353 dienų pertraukos

Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ klubas nutraukė beveik metus trukusį pergalių badą.
Ignotas Ragas
Ignotas Ragas / hockey.lt nuotr.

Sekmadienį Vilniaus klubas pirmą katą šiame sezone šventė pergalę. „7bet-Hockey Punks“ po 28 iš eilės nesėkmingų bandymų šio sezono metu, nutraukė nesėkmių seriją 4:3 nugalėdami „Airwell Energiją“.

Pirmajame kėlinyje ant ledo dominavo „7bet-Hockey Punks“. Dar šeštąją minutę jie turėjo dvigubą kiekybinę persvarą, kurios metu ritulį į vartus pasiuntė Kristapas Nemanis (08:26, rez. perd. Ronaldas Dvončas, Edgaras Rybakovas).

Kėlinio pabaigoje žaidybinę persvarą vilniečiai pavertė antruoju įvarčiu. Ritulį į vartus pasiuntė „7bet-Hockey Punks“ puolėjas Edgaras Rybakovas (17:24, rez. perd. R.Dvončas).

Po pirmosios pertraukos vaizdas ant ledo kardinaliai pasikeitė. Jau „Airwell Energija“ kūrė vieną ataką po kitos, o šeimininkams teko gintis. Per šią atkarpą elektrėniškiai pelnė vieną įvartį, kurio autorius Tadas Kumeliauskas (25:58, rez. perd. Egidijus Binkulis).

Trečiojo kėlinio pačioje pradžioje „pankams“ nusišypsojo sėkmė. Po Egidijaus Binkulio perdavimo T.Kumeliauskui beliko pasiųsti ritulį į vartus. Visgi, šis atsimušė į vartų virpstą ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Airwell Energijai“ nesugebėjus išlyginti rezultato, „7bet-Hockey Punks“ atsakė rezultatyvia kontrataka. Laisvydas Kudrevičius įsiveržė į oponentų zoną, suklaidino gynėją bei atliko puikų perdavimą, o Timonas Mažulis ataką užbaigė įvarčiu (45:22, rez. perd. L.Kudrevičius).

Vos po poros minučių komandas vėl skyrė vienas įvartis. Šį kartą pasižymėjo Povilas Verenis (47:42, rez. perd. Dovydas Laimutis, Donatas Kumeliauskas).

„Airwell Energijos“ viltis išsigelbėti galutinai nužudė klaida prie savo vartų. E.Rybakovas perėmus ritulį ir šį perdavus Ignotui Ragui, pastarasis likus žaisti mažiau nei dvi minutes atstatė dviejų įvarčių pranašumą (58:04, rez. perd. E.Rybakovas).

Elektrėnų atstovai dar bandė gelbėtis keisdami vartininką šeštuoju žaidėju bei pelnė dar vieną įvartį, tačiau pasiekti kažką daugiau jiems pritrūko laiko. Trečiąjį „Airwell Energijos“ įvartį pelnė Egidijus Binkulis (59:35, rez. perd. Vakaris Čižas, Karolis Krasilnikovas).

Tai buvo pirmoji „7bet-Hockey Punks“ pergalė oficialiose rungtynėse nuo 2023 metų vasario 16 dienos.