Ketvirtose pusfinalio serijos rungtynėse vilniečiai 1:8 (1:1, 0:3, 0:4) nusileido „Mogo/RSU“ komandai.
Latviai laimėjo visas keturias serijos rungtynes (prieš tai – 6:3, 14:1, 6:4) ir seriją laimėjo „sausai“ – 4:0.
Šiose rungtynėse Vilniaus ekipa pasižymėjo pirmoji po Alexo Maunulos įvarčio, o po pirmų dvidešimties minučių rezultatas buvo lygus 1:1. Visgi, vėliau įvarčius pelnė tik latviai, o Rygos atstovai iš viso pasižymėjo 7 kartus.
„Mogo/RSU“ ekipoje tris kartus ritulį į vartus siuntė Karlis Ozolinšas, du kartus tai padarė Krišjanis Redlihas ir Ingusas Ločmelis, o vieno įvarčio autorius – Gintas Meija.
Priminsime, jog OHL Baltijos čempionate „7bet-Hockey Punks“ reguliarųjį sezoną baigė ketvirta, o kita Lietuvos komanda – Elektrėnų „Energija“ užėmė penktąją poziciją.
Tai buvo pirmas sykis Lietuvos ledo ritulio istorijoje, kai mūsų šalies klubas reguliarųjį Baltijos čempionato sezoną baigė pirmajame ketverte. Dėl šio pasiekimo „7bet-Hockey Punks“ buvo karūnuoti šalies čempionais.
