Absoliutus NHL pirmenybių lyderis „Ducks“ sutriuškino Vankuverio ledo ritulininkus

Aštuntą pergalę iš eilės NHL čempionato rungtynėse iškovojo keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus čempionato lyderis „Anaheim Ducks“ (77 tšk.) klubas.
„Ducks“ ledo ritulininkai
„Ducks“ ledo ritulininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

36-ą pergalę per 49 reguliariojo sezono mačus iškovojusi Anahaimo komanda rezultatyviausiose sezono rungtynėse trečiadienį namuose daugiau nei 17 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 9:1 (2:0, 4:1, 3:0) sutriuškino septintojoje pozicijoje Vakaruose esančius Vankuverio „Canucks“ (57 taškai) ledo ritulininkus, kurie patyrė 24-ą nesėkmę per 48 mačus.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Teemu Selanne (17:57 ir 54:45), Corey'is Perry'is (23:58 bei 50:54) ir Nickas Bonino (26:00 bei 34:34), vienu – Andrew Cogliano (4:27), Jakobas Silfverbergas (35:29) ir Sami Vatanenas (59:22).

Vienintelio svečių įvarčio autorius – Zackas Kassianas (39:58).

Septintą pralaimėjimą per aštuonerias paskutiniąsias rungtynes patyrę Vankuverio ledo ritulininkai per trečią kėlinį gavo net 58 baudos minutes.

„Ducks“ vartininkas Frederikas Andersenas atrėmė 31, „Canucks“ vartininkas Eddie'as Lackas – 10 iš 13, o jį pakeitęs Joacimas Erikssonas – 25 varžovų metimus iš 31.

Tai buvo aštuonioliktoji Anahaimo ledo ritulininkų pergalė per 19 pastarųjų rungtynių. Iki šiol per visą NHL čempionatų istoriją iškovoti 18 pergalių per 19 mačų buvo pavykę tik Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkams 1967-1968 metų sezone.

Kituose trečiadienio NHL pirmenybių mačuose „Toronto Maple Leafs“ po baudinių serijos 4:3 (1:0, 2:2, 0:1, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti „Buffalo Sabres“, „Pittsburgh Penguins“ tokiu pat rezultatu – 4:3 (0:1, 2:1, 2:1) – įveikė „Washington Capitals“.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams