Agnė Sereikaitė Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse 1000 m nuotolyje liko 12-a

Agnė Sereikaitė
Lietuvos greitojo čiuožimo asociacijos nuotr. / Agnė Sereikaitė
Šaltinis: BNS
0

Vokietijoje pasibaigusiame Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate vienintelė pirmenybėse startavusi lietuvė Agnė Sereikaitė sekmadienį liko dvylikta 1000 m distancijoje, o bendroje įskaitoje tarp 35-ių dalyvių buvo dešimta.

1000 m nuotolio atrankos varžybose lietuvė antrajame čiuožime sugaišo 1 minutę 34,687 sekundės ir, užėmusi antrąją vietą pateko į ketvirtfinalį, kur tenkinosi trečiąja pozicija ketvirtajame čiuožime (1:30,625).

Senojo žemyno čempione 1000 m distancijoje tapo britė Elise Christie (1:30,489 sek.), finale aplenkusi sidabrą iškovojusią olandę Jorien Ter Mors (1:30,557 sek.), kuri tapo čempione 1500 m nuotolyje ir buvo trečia 500 m sprinte.

Bronza atiteko rusei Tatjanai Borodulinai (1:30,650 sek.).

Penktadienį A.Sereikaitė tenkinosi keturioliktąja pozicija 1500 m nuotolyje, o šeštadienį 500 m sprinto rungtyje užėmė septintąją vietą.