TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK

Agnė Sereikaitė trečiajame pasaulio čiuožimo trumpuoju taku etape vėl finišavo penkiolikta

Agnė Sereikaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Agnė Sereikaitė
Šaltinis: BNS
0

Sekmadienį Kinijoje pasibaigusiame trečiajame 2014-2015 metų planetos čiuožimo varžybų trumpuoju taku etape Agnė Sereikaitė, kaip ir išvakarėse, 500 m distancijoje tarp 32 sportininkių vėl buvo penkiolikta.

Šeštadienį 20-metė Lietuvos čiuožėja savo ketvirtfinalio bėgime finišavo paskutinė – ketvirta (45,492 sek.) ir nepateko į pusfinalį.

Sekmadienį A.Sereikaitė ketvirtajame ketvirtfinalio čiuožime nesugebėjo pasiekti finišo, tad ir laikas, kaip ir vengrės Andreos Keszler, nebuvo užfiksuotas.

500 m distanciją sekmadienį finale greičiausiai įveikė kinė Hongshuang Li (43,725 sek.), aplenkusi tautietę Yue Lin (43,801 sek.) bei kanadietę Kasandrą Bradettę (44,325 sek.).

Moterų 500 m distancijos sezono klasifikacijoje tarp 63 sportininkių A.Sereikaitė su 5835 taškais yra keturiolikta.

Pirmauja Kinijos sportininkės Kexin Fan (30 000 tšk.) ir Y.Lin (23 738 tšk.), o trečiąją vietą užima kanadietė Marianne St-Gelais (22 400 tšk.).

Pirmadienį A.Sereikaitė vyks į ketvirtąjį pasaulio taurės etapą, kuris gruodžio 19-21 dienomis vyks Pietų Korėjos sostinėje Seule.