Aleksandra Golovkina – žiemos žaidynių dailiojo čiuožimo čempionė

Kanadoje vykusiose planetos vaikų žiemos žaidynėse aukso medalį dailiojo čiuožimo turnyro mergaičių varžybose užėmė Kauno sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtinė Aleksandra Golovkina.
Aleksandra Golovkina
Aleksandra Golovkina / Dalyvių nuotr.

Trenerio Dmitrijaus Kozlovo auklėtinė varžėsi su 20 bendraamžių iš Kanados, Pietų Korėjos, Šveicarijos, Islandijos bei JAV.

Po trumposios programos A. Golovkina su 34,37 balo buvo trečia, tačiau puikiai atlikusi laisvąją programą su 90,01 balo tapo žaidynių čempione.

Sidabro medalis atiteko korėjietei So Park (88,42) iš Seulo, o bronza tenkinosi žaidynių šeimininkė Larkyn Austman (85,74).

Kitas Kauno sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtinis Deividas Kizala (trenerė Loreta Vitkauskienė) dailiojo čiuožimo turnyro berniukų varžybose pelnė sidabrą (78,97).

Žaidynių čempionu tapo korėjietis Jinas Kimas (129,03), o trečiąją vietą užėmė kanadietis Kelly'is Basisty'is (62,89).

Komandų rikiuotėje kauniečiai su dviem apdovanojimais komandų rikiuotėje užėmė tryliktąją vietą.

Nugalėjo 11 medalių (6 aukso bei 5 sidabro) pelnę korėjiečiai iš Seulo, vienu apdovanojimu aplenkę slovėnus (6 aukso ir 4 sidabro) iš Gorjės bei žaidynių šeimininkus kanadiečius (2 aukso, 3 sidabro ir 5 bronzos).

Pasaulio vaikų žiemos žaidynėse Kanadoje dalyvavo daugiau nei 400 jaunųjų sportininkų iš keturiolikos pasaulio valstybių bei 36 miestų.