Antroji „Blackhawks“ ekipos pergalė Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finale

Ketvirtosiose NHL Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finalo rungtynėse Čikagos „Blackhawks“ klubas šeštadienį namuose 22,4 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 5:4 (1:0, 0:1, 3:3, 0:0, 1:0) nugalėjo Anahaimo „Ducks“ ledo ritulininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.
„Ducks“ – „Blackhawks“
„Ducks“ – „Blackhawks“ / „Scanpix“/USA Today Sports nuotr.

Pirmąjį serijos mačą savo arenoje Anahaimo ekipa laimėjo 4:1 (1:0, 1:1, 2:0), o antrosiose rungtynėse po trijų pratęsimų sėkmė lydėjo Čikagos komandą – 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0). Trečiajame susitikime Čikagoje pajėgesni buvo svečiai – 2:1 (1:1, 1:0, 0:0).

Šeštadienio mače įvarčiais prie pergalės prisidėjo Brandonas Saadas (19:13), Jonathanas Toewsas (42:38), Brentas Seabrookas (47:38), Patrickas Kane'as (52:39) ir Antoine'as Vermette'as (85:37).

„Blackhawks“ ekipos, kuri Stenlio taurę iškovojo dukart per penkerius pastaruosius metus (2010 ir 2013), vartininkas Corey'is Crawfordas atrėmė 47 svečių metimus.

„Ducks“ klubo, kuris Stenlio taurės savininku buvo 2007 metais, gretose įvarčiais pasižymėjo Emersonas Etemas (38:14), Ryanas Kesleris (48:42), Mattas Beleskey'is (49:05) bei Corey'is Perry'is (49:19), o vartininko Frederiko Anderseno sąskaitoje – 35 atremti arenos šeimininkų metimai.

Penktąsias Stenlio taurės Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos Anahaime žais pirmadienį.