Antroji pergalė pasaulio čempionate: jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai po baudinių serijos įveikė Korėją

Olandijoje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio čempionate antrąją pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė.

Antradienį trečiosiose turnyro rungtynėse jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė Pietų Korėjos ekipą ir su 5 taškais įsitvirtino trečiojoje pozicijoje.

Pergalingą baudinį realizavo Ilja Četvertakas (65:00).

Lietuviai šiame susitikime po tikslių Danieliaus Bogdziulo (06:58) ir Dominyko Deksnio (22:33) smūgių pirmavo 2:0, tačiau varžovams per pagrindinį laiką pavyko išlyginti rezultatą, o per pratęsimą niekas nepasižymėjo.

Pirmąją nesėkmę patyrusioje ir antroje vietoje likusioje Pietų Korėjos (6 tšk.) ekipoje įvarčiais pasižymėjo Youngjunas Kimas (34:22) ir Chngjae Lee (48:57).

„Ši pergalė įrodė, kad dar turime šansą kovoti dėl aukso. Visi pamatėte, kad disciplina yra pergalės garantas, – po rungtynių auklėtiniams sakė vyriausiasis rinktinės treneris Andrejus Jadkauskas. – Laimėjome prieš galingą komandą. Šiandien visus sveikinu – visi atidavėte visas savo jėgas, tačiau nepamirškite, kad kitos komandos nebus silpnesnės“.

A grupėje pirmauja abejas rungtynes laimėjusi Rumunijos (6 tšk.) rinktinė, kuri antradienį žaidžia su ketvirtojoje vietoje esančia Didžiosios Britanijos (2 tšk.) ekipa.

Ketvirtojo turo rungtynes jaunieji ledo ritulininkai trečiadienį žais su šeimininkais – bendraamžiais iš Olandijos, kurie antradienį dar išmėgins jėgas su kroatais.

Antrojo diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Rumunija              2 2 0 0 0  9:4  6
2. Pietų Korėja          3 1 1 1 0  9:8  6
3. Lietuva               3 1 1 0 1 11:8  5
4. Didžioji Britanija    2 0 1 0 1  7:10 2
5. Olandija              2 0 0 1 1  6:8  1
6. Kroatija              2 0 0 1 1  5:9  1