Arnoldas Mikelkevičius atvirajame Europos biatlono čempionate trečiadienį finišavo 53-ias

Čekijoje prasidėjusiose atvirosiose Europos biatlono pirmenybėse 53-iąją vietą jaunimo vaikinų asmeninėse 15 km lenktynėse trečiadienį užėmė Arnoldas Mikelkevičius. Varžybose startavo 77 sportininkai, o finišavo – 75.
Varžybų akimirka
Biatlono varžybų akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Čekija Biatlonas

19-os metų A.Mikelkevičius, šaudykloje suklydęs 5 kartus, nugalėtojui pralaimėjo 10 min. 58,8 sek.

Sidabro medalis atiteko rusui Ivanui Aliochinui, o bronza tenkinosi – ukrainietis Artiomas Tyščenka:

1. Rene Zahkna (Estija) 43 min. 23,4 sek. (1 baudos minutė)
2. Ivan Aliochin (Rusija) atsiliko 21,7 sek. (2)