Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Asociacija „Lietuvos ledo ritulys“ pripažinta nacionaline sporto šakos federacija

Petras Nausėda
Nuotr. iš asmeninio archyvo / Petras Nausėda
Šaltinis: hockey.lt
0
A A

Šiais metais įsteigta asociacija „Lietuvos ledo ritulys“ (LLR) sulaukė visuotinio pripažinimo. Kūno kultūros ir sporto departamentas išnagrinėjo prašymą ir pripažino LLR nacionaline sporto (šakos) federacija. LLR tapo vienintele ir pilnateise sporto šakos organizacija Lietuvoje, atstovaujanti ledo ritulį šalies ir tarptautinėje arenoje.

LLR įsteigta šių metų balandį ir jos funkcijos yra rūpintis ledo ritulio plėtra Lietuvoje, organizuoti Lietuvos ledo ritulio čempionatą bei užtikrinti visų amžiaus grupių rinktinių dalyvavimą tarptautinėse varžybose.

LLR gegužės pabaigoje sulaukė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) pripažinimo, LLR gegužę vykusiame pasauliniame kongrese pripažino ir tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF).

LLR tapo pagrindine Lietuvos ledo ritulio organizacija. Be šios asociacijos, šalyje dar veikia Nacionalinė ledo ritulio lyga (NLRL), rengianti Lietuvos ledo ritulio čempionatą ir Nacionalinė vaikų ledo ritulio lyga (NVLRL), rengianti keturių amžiaus grupių vaikų ledo ritulio čempionatus.

Lietuvoje ir užsienyje ledo ritulį žaidžia apie 850 vaikų, Lietuvos čempionate 7 komandose žaidžia 200 suaugusiųjų, 27 mėgėjų ekipose rungtyniauja apie 1300 ledo ritulininkų. Iš viso skaičiuojama apie 2250 sporto šaką kultivuojančių žmonių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką