Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate – muštynės ir Rusijos komandos debiutas

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) aukščiausiame divizione debiutavo Kaliningrado „Delovaja rus“ ekipa.
„Kirai“ – LRK rungtynių akimirka
„Kirai“ – LRK rungtynių akimirka / Hockey.lt nuotr.

Pirmosios rusų rungtynės Kaune tapo tikra drama – begalė pražangų, nuolat lygus rezultatas ir varžovų, Kėdainių LRK pergalė po bulitų serijos 6:5 (1:1, 1:3, 3:1, 0:0, 1:0).

Atkaklioje dvikovoje arčiau pergalės buvo „Delovaja rus“, kuri prieš paskutiniąsias 20 minučių pirmavo 2 įvarčiais.

Trečiajame kėlinyje Kėdainių LRK padidino tempą ir Rusijos ekipa nebespėjo paskui lietuvius. „Delovaja rus“ įvėlė į baudos minučių karą, kurį rezultatu 16:10 „pralaimėjo“ Rusijos komanda.

Pasinaudoję varžovų nuovargiu Kėdainių LRK žaidėjai sugebėjo išlyginti rezultatą ir perkelti rungtynių bulitų seriją.

Baudinių loterijoje pergalingu tapo Karolio Šveikausko įvartis, nulėmęs pirmąją Kėdainių LRL pergalę.

LRK – „Delovaja rus“ 6:5 (1:1, 1:3, 1:1, 0:0, 1:0).
LRK: M.Krikštanaitis 2, M.Šalomskas, L.Burneika, E.Čiugajus, K.Šveikauskas po 1 įvartį.
„Delovaja rus“: A.Kazakovas, A. Nekerovas po 2, A.Filatovas 1 įvartis.

Pirmajame divizione – 11 įvarčių ir muštynės

NLRL I diviziono Vakarų konferencijos rungtynėse Klaipėdos „Kirai“ 10:1 (7:1, 3:0, 0:0) sutriuškino Plungės LRK.

Pirmajame kėlinyje „Kirai“ pribloškė varžovus per 6 minutės pelnydami 4 įvarčius, o iš viso per 20 minučių jų pelnė 7.

Antrajame kėlinyje „Kirų“ žaidėjas Maksimas Fediukinas smogė į veidą Ričardui Jociui, mat pastarasis žaidybinėje situacijoje prieš tai lazda kliudė klaipėdiečio galvą. „Kiras“ užsidirbo 25 minučių rungtynių diskvalifikaciją.

Po dešimties minučių su Ričardu Jociu susikibo kitas klaipėdietis Nikolajus Severinčikas. Abu žaidėjai buvo išvaryti iš aikštelės, o ant baudų suolo N.Severinčikas metė lazdą į R.Jocį ir puolė link jo. Antrasis „kiras“ užsidirbo 25 minučių nuobaudą.

Rungtynės buvo sugadintos ir abi komandos ėmė žaisti grubiai, ties pražangos riba.

„Kirai“ – LRK 10:1 (7:1, 3:0, 0:0).
„Kirai“: D.Sobolevas 3, V.Kaušys 2, J.Goriančikovas, A.Šemetovas, O.Zbarazskis, M.Fediukinas, R.Adomaitis po 1 įvartį.
LRK: G.Grinius 1 įvartis.