„Baltica“ ekipai ir vėl nepavyko įveikti rusų

MHL ledo ritulio lygos šiaurės-vakarų diviziono rungtynėse Vilniaus „Baltica“ nusileido Zelenogrado „Zelenograd“ 2:4 (1:1, 1:3, 0:0).
Rungtynių akimirka / Andrėjaus Čechovičiaus nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Rungtynėse išvykoje „Balticos“ vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Susitikimas su diviziono lyderiu prasidėjo lietuvių kapitono Edgaro Rybakovo pražanga. 5-ą minutę už varžovo laikymą rankomis baudą gavo „Zelenograd“ žaidėjas Valerijus Popovičius. „Balticos“ ekipa pasinaudojo žaidėjų persvara aikštėje ir po E. Rybakovo ir A. Tsukanovo perdavimų, ritulį į rusų vartus pasiuntė Vladislavas Nikulinas (1:0). 9-ą minutę esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje, lietuvių gynybą įveikė N. Alfiorovas bei V. Popovičius perduodami ritulį puolėjui R. Gadžimuradovui, kuris pelno įvartį (1:1). Po įvarčio 2 min. baudą gavo rusas R. Bazanovas. Kova apylygė. 15 minutę už pakištą koją baudą gavo ir lietuvių žaidėjas K. Isaevas. Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis.

Antrojo kėlinio pradžioje „Baltica“ perėmė iniciatyvą ir 24 minutę lietuvis Aimas Fiščevas (R. Zonenbergas, T. Wilhelmas) pasiuntė ritulį į varžovų vartus (2:1). Netrukus „Zelenograd“ ekipa vėl išlygino rezultatą. 25-ą minutę po tikslaus M. Salachovo perdavimo, įvartį pelnė rusų puolėjas Nikita Rudakovas (2:2). 32-ą minutę M. Salachovas ir vėl tiksliai perdavė ritulį komandos draugui Nikolajui Alfiorovui, kuris rezultatyviai užbaigė ataką (2:3). Iniciatyva jau aikštės šeimininkų rankose. Vos po minutės rusų puolėjas Ilja Slepuchinas (M. Orlovas, N. Rudakovas) dar labiau padidino persvarą (2:4). 34-ą minutę prasižengė lietuvis Vaidotas Rastenis. 37-ą minutę už vartų pajudinimą baudą gavo lietuvių vartininkas V. Kuzminas. Likus minutei iki kėlinio pabaigos po 2 minutes baudos gavo abiejų komandų žaidėjai. Už grubumą nubaustas „Balticos“ kapitonas E. Rybakovas, o už varžovo laikymą rankomis–rusas M. Salachovas.

Trečiajame kėlinyje žaidimo tempas sulėtėjo. Komandos nesėkmingai atakavo viena kitos vartus. 47-ą minutę taisykles pažeidė „Zelenograd“ ekipos žaidėjas Filipas Bobrovskis. 57-ą minutę rusai surengė greitą ataką, kurios metu puolėjas liko vienas prieš „Balticos“ vartininką. Kad sustabdytų greitą ataką, prasižengė Tomas Taurinšas. Skirtas baudinys į lietuvių vartus. Baudos smūgį atliko A. Nikitinas, tačiau jį atrėmė V. Kuzminas. Rezultatas liko nepakitęs. 58-ą minutę taisykles pažeidė du rusų žaidėjai: A. Nikitinas ir V. Provolnevas. Likus minutei iki kėlinio pabaigos, 10 min. baudą ir vėl gavo puolėjas A. Nikitinas. Deja, tačiau „Balticai“ pasivyti varžovų nepavyko.

Po susitikimo su Rusijos „Zelenograd“ ekipa, Vilniaus „Baltica“ su 49 taškais turnyrinėje diviziono lentelėje užima aštuntąją vietą. Artimiausios varžybos vasario 17 d. su ta pačia ekipa.

Rungtynių statistika:

„Baltica“ (Lietuva) – „Zelenograd“ (Rusija) – 2:4 (1:1, 1:3, 0:0).

Baudos minutės: 12:22.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius