Baltica“ ledo ritulininkai po baudinių serijos nusileido Rusijos „Dmitrov“ ekipai 3:4

MHL ledo ritulio lygos šiaurės-vakarų diviziono rungtynėse Vilniaus „Baltica“ išvykoje po atkaklios kovos pralaimėjo Dmitrovo „Dmitrov“ 3:4 (2:2, 1:1, 0:0, 0:0. 0:1).
Rungtynių akimirka / Andrėjaus Čechovičiaus nuotr.

Rungtynėse išvykoje „Balticos“ vartus gynė Filipas Luley. Susitikimo pradžioje iniciatyva priklauso aikštės šeimininkams. 6-ą minutę po D.Cyganovo perdavimo nuo mėlynos linijos ritulį į vartus įmušė „Dmitrov“ žaidėjas Vadimas Steniakinas (0:1). Lietuvių ekipa nepasidavė ir vos po poros minučių išlygino rezultatą.

Po tikslaus E.Rybakovo perdavimo, įvartį pelnė puolėjas Aleksandras Tsukanovas (1:1). Iniciatyvą perėmė lietuviai. 9-ą minutę po V.Konovalovo ir D. Bizajevo perdavimų, gimtadienio proga įvartį sau pasidovanojo Ilja Novikovas (2:1). 15-ą minutę už kojos pakišimą buvo nubaustas „Balticos“ žaidėjas Tobias Wilhelmas. 18-ą min. prasižengė lietuvių puolėjas A.Tsukanovas. Likus minutei iki kėlinio pabaigos, rezultatą vėl išygino  rusas Kirilas Černichas (2:2).

Antrajame kėlinyje kova vyko apylygė. 25-ą minutę prasižengė „Dmitrov“ žaidėjas A. Lopatiukas. „Baltica“ pasinaudojo žaidėjų persvara aikštėje po V.Rastenio ir A.Tsukanovo perdavimų įvartį pelnė „Balticos“ kapitonas Edgaras Rybakovas (3:2). 31-ąją minutę už pavojingą žaidimą buvo nubaustas Borisas Rejžekas. „Dmitrov“ ekipa pasinaudojo žaidėjų dauguma ir vėl išlygino rezultatą.

R.Pantiuchovas ir D.Kravecas perdavė ritulį rusui Albertui Gatinui, kuris pelnė įvartį (3:3). 39-ąją minutę už pakištą koją baudžiamas rusų gynėjas Maksimas Volkovas. 40-ą minutę šeimininkai įmušė ritulį į lietuvių vartus, tačiau situacija buvo ginčytina, todėl teisėjas peržiūrėjo vaizdo įrašą. Įvartis nebuvo įskaitytas, o baudą gavo lietuvių gynėjas Tobias Wilhelmas.

Ketvirtajame kėlinyje vyko lygi kova. Komandos apsikeitė pavojingomis atakomis. 48-ąją minutę už varžovo laikymą rankomis baudą gavo rusas M. Volkovas. „Baltica“ vėl pavojingai atakavo, tačiau varžovų vartininkai žaidė užtikrintai. Trečiasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tad buvo skirtas pratęsimas.

Pratęsimo metu 65 minutę prasižengė lietuvių žaidėjas Ritvarsas Zonenbergas. Tačiau abiems komandoms įvarčių pelnyti nepavyko. Buvo skirta baudinių serija. „Balticos“ vartus gynė  V.Kuzminas. Baudinių serija buvo labai nerezultatyvi. Komandos apsikeitė trimis netiksliomis atakomis, kol ketvirtu bandymu įvartį pelnė rusas A. Sintiurinas (3:4).

Po susitikimo su Rusijos „Dmitrov“ ekipa, Vilniaus „Baltica“ su 49 taškais lieka septintoje turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausios varžybos vasario 14 d. su ta pačia ekipa.