Publikuota: 2013 sausio 18d. 14:14

„Baltica“ po atkaklios kovos ir vėl pralaimėjo Odincovo „Ogi“ (2:5)

Andrėjaus Čechovičiaus nuotr. / Rungtynių akimirka

MHL ledo ritulio lygos šiaurės-vakarų diviziono rungtynėse Vilniaus „Baltica“ klubas nusileido Rusijos „Ogi“ 2:5 (0:2, 1:1, 1:2).

Antrosiose namų rungtynėse su varžovu iš Rusijos, „Balticos“ vartus vėl gynė Vladislavas Kuzminas. Pirmojo kėlinio pradžioje žaidimas buvo apylygis, tačiau jau 4-ą minutę svečiai perima iniciatyvą ir greitą įvartį pelno „Ogi“ puolėjas Artūras Ganzvindas (0:1). 8-ą minutę už varžovo laikymą rankomis baudžiamas rusas A.Makrickis. 17-ą minutę po tikslių A.Vernyjo ir S.Aksionovo perdavimų, antrą kartą ritulį į „Balticos“ vartus siunčia rusų žaidėjas A.Ganzvindas (0:2). Likus minutei iki kėlinio pabaigos, už pakištą koją baudžiamas „Ogi“ puolėjas Ivanas Majiorovas. Gaila, tačiau šeimininkams nepavyksta pasinaudoti žaidėjų persvara aikštėje ir kėlinys baigiasi svečių naudai.

Antrojo kėlinio pradžioje iniciatyvą perima „Baltica“. 24-ą minutę po E.Rybakovo ir D.Bizajevo perdavimų, ritulį į vartus siunčia „Balticos“ puolėjas Vladislavas Nikulinas (1:2). 25-ą minutę prasižengia rusas V.Charlamovas. Lietuvių ekipa apgula „Ogi“ vartus, tačiau žaidėjų persvara pasinaudoti nepavyksta. 29-ą minutę 2 min. baudos gauna šeimininkų žaidėjas Ritvarsas Zonenbergsas. Dar po minutės prasižengia ir „Balticos“ gynėjas T.Wilhelmas. „Baltica“ žaidžia tryse, tačiau varžovams galimybių pelnyti įvartį nepalieka. 32-ą minutę už varžovo kliudymą lazda baudžiamas „Ogi“ žaidėjas V.Diupinas. 33-ią minutę ritulį į vartus siunčia rusas Dmitrijus Puškariovas (1:3).

Trečiojo kėlinio pradžioje esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje, „Ogi“ pelno dar vieną įvartį. Po D.Vdovino ir A.Samarino perdavimų, ritulį į „Balticos“ vartus siunčia Ivanas Majiorovas (1:4). Svečiai ilgai nesidžiaugia, nes vos po minutės lietuviai atsako tuo pačiu. Po tikslių A.Fiščevo ir A.Tsukanovo perdavimų, puikų įvartį pelno „Balticos“ puolėjas Borisas Rejžekas (2:4). Kiek vėliau, už varžovo laikymą lazda baudžiami du lietuvių ekipos žaidėjai: T.Taurinšas ir T.Wilhelmas. Ondrėjus Burzala taip gauna dvi minutes baudos. Varžovai pasinaudoja žaidėjų persvara aikštėje ir po S.Aksioniovo bei V.Charlamovo perdavimų, įvartį pelno rusų gynėjas Artiomas Makrickis (2:5). 55-ą minutę „Ogi“ ekipa gauna komandinę baudą, taip pat prasižengia ir S.Aksionovas, tačiau rezultatas nebesikeičia. Svečiai švenčia pergalę.

Po pralaimėjimo prieš Rusijos „Ogi“ ekipą, Vilniaus „Baltica“ su 45 taškais lieka septintoje vietoje, trimis taškais atsilikdama nuo artimiausio varžovo – Rygos „Juniors“. Artimiausios rungtynės sausio 19 d. 17 val. prieš Rusijos „Belgorod“ ekipą.

Aktualu

Kas slypi už Makedonijos tinklalapių, padėjusių išrinkti Donaldą Trumpą?

Sportas

Farerų futbolo mėgėjų įveikti nesugebėjęs „Žalgiris“: „Lietingą dieną išlipome sausi“

Andrius Šedžius – apie jį sukrėtusios „Akropolio“ evakuacijos tyrimą: „Viskas daryta tik „dėl akių“

K.Sarnickas-Kastetas: apie parašytą knygą, K.Vonnegutą ir įsimintiniausius kūrinius

Aktualu

Šilutės rajone galimai neblaivaus vairuotojo nesuvaldytas BMW trenkėsi į elektros stulpą

Aktualu

Žiniasklaida: Ramūno Karbauskio „Cadillac“ Palangoje viršijo greitį

Palangos „Žvaigždžių lenktynėse“ nugalėjo Dovydas iš „120“, bronzą iškovojo J.Leonavičiūtė

Aktualu

Neįtikėtina idėja: Kauno marių užtvindytas senąsias Rumšiškes gaivins jų gyventojų palikuonys