„Baltica“ ledo ritulininkai po baudinių serijos įveikė „Berkuty Kubani“ ekipą

Ledo ritulio klubas „Baltica“ sužaidė dar vienas rungtynes jaunimo ledo ritulio lygoje (MHL). Šį kartą „Baltica“ namuose priėmė vienus iš diviziono lyderių – Krasnodaro ekipą „Berkuty Kubani“. Svečiai po atkalios kovos 3:4 nusileido „Baltica“ komandai.
„Baltica“ ledo ritulininkai
„Baltica“ ledo ritulininkai / HC „Baltica“ klubo nuotr.

Rungtynėse lietuvių vartus gynė Simas Baltrūnas. Pirmojo kėlinio pradžioje varžovai apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau tiksliai sužaidė komandų vartų sargai. Apylygė kova tęsėsi iki kėlinio pabaigos, kol 18-ą minutę prasižengė rusų žaidėjas S. Makarovas. „Baltica“ pasinaudojo kiekybine persvara ir po tikslių L. Mazurs-Mago ir M. O.Freimanio perdavimų, įvartį pelnė puolėjas Valtersas Freijsas (1:0).

Antrojo kėlinio pradžioje, prasižengus abiejų komandų ledo ritulininkams, žaidimas tęsėsi keturi prieš keturis. 26-ą minutę rezultatą išlygino Dmitrijus Čalyševas (1:1). Svečiai nespėjo pasidžiaugti įvarčiu, nes po akimirkos lietuviai pasinaudojo žaidėjų persvara aikštėje ir Leonardas Rimjansas (S. Šostaks, M. O. Freimanis) vėl persvėrė rezultatą (2:1). 34-ą minutę dėl muštynių iš aikštės pašalinti du žaidėjai (po vieną iš abiejų komandų). 34-ą minutę ir vėl puikiai sužaidė pirmojo „Balticos“ penketo žaidėjai, įvartį pelnė Valtersas Freisas (M. O. Freimanis, L. Rimjans).

Nuožmi kova tęsėsi ir trečiajame kėlinyje. Jau pirmosiomis akimirkomis įvartį pelnė „Berkuty Kubani“ ekipos žaidėjas Maksimas Liachas (3:2). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatą išlygino rusas Sergėjus Makarovas (3:3). Užvirė tikras nervų karas, tad susistumdymų aikštelėje netrūko. Komandoms nepavyko išsiaiškinti nugalėtojo trečiajame kėlinyje, todėl skirtas pratęsimas.

Pratęsimo metu netrūko gražių atakų, tačiau tiksliai sužaidus vartininkams, kova persikėlė į baudinių seriją. Po du kartus nesėkmingai bandžius realizuoti baudinius, pergalingą įvartį pelnė „Balticos“ puolėjas Emilis Potapovas (4:3).

Lapkričio 12 dieną 19 val. Elektrėnų ledo rūmuose abi komandos susitiks dar kartą. MHL pirmenybių šiaurės-vakarų divizione „Baltica“ šiuo metu užima 4-ąją vietą (32 tšk.).