Barzdą užsiauginęs Dainius Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą

Trisdešimt ketvirtą pergalę 62-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į šeštą vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilo „San Jose Sharks“ (74 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.
„San Jose Sharks“ – „Montreal Canadiens“
„San Jose Sharks“ – „Montreal Canadiens“ / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NHL Dainius Zubrus

Pirmadienį savo aikštėje 16,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai po ypač sėkmingo trečiojo kėlinio – 6:2 (2:1, 1:1, 3:0) – nugalėjo 33-ą nesėkmę per 63 susitikimus patyrusią bei tryliktojoje pozicijoje šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje esančią „Montreal Canadiens“ (65 taškai) komandą.

Per 14 žaidimo minučių (13:55) lietuvis nė karto nemetė į varžovų vartus, tačiau atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas D. Zubrus per 32 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 baudos minučių. Tai buvo jau 1275-osios lietuvio rungtynės karjeroje NHL ir jis tarp daugiausiai NHL istorijoje susitikimų sužaidusių ledo ritulininkų užima 68-ą vietą.

Po Lietuvos ledo ritulininko tikslaus perdavimo trečiojo kėlinio pradžioje Melkeris Karlssonas (42:14) padidino šeimininkų pranašumą iki 4:2.

Dar du įvarčius į svečių vartus įmušė Joe Pavelskis (15:55 ir 54:50), po vieną – Joe Thorntonas (3:11), Brentas Burnsas (23:11) ir Nickas Spalingas (43:37).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Brendanas Gallagheris (5:26) ir Torrey Mitchellas (32:32).