Be Dainiaus Zubraus žaidęs „Devils“ nutraukė penkių pralaimėjimų seriją

„Devils“ ledo ritulininkai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Devils“ ledo ritulininkai
Šaltinis: BNS
0

Pergalę NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei su 30 taškų į dvyliktąją vietą Rytų konferencijoje pakilo Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (12/22) klubas, kuris trečiadienį namuose po baudinių serijos 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė trečiąją vietą Rytų konferencijoje užimančią „Tampa Bay Lightning“ (44 taškai) ir nutraukė penkių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Tai buvo vos trečioji Naujojo Džersio ekipos pergalė per pastarąsias devynerias rungtynes, o 36-erių metų lietuvis dėl kojos traumos praleido jau šeštąjį iš eilės savo klubo susitikimą.

Šeimininkai po tikslių Adamo Henrique's (03:01) ir Patriko Eliašo (15:17) smūgių pirmavo 2:0, tačiau antrajame kėlinyje Stevenas Stamkosas (34:55) sušvelnino, o Nikita Kučerovas (59:19) trečiojo kėlinio pabaigoje ir išlygino rezultatą. Pergalingą baudinį realizavo Patrikas Eliašas (65:00).

Pirmąją pergalę šiame sezone su komanda iškovojęs „Devils“ vartininkas Keithas Kinkaidas atrėmė 26 varžovų smūgius iš 28, o svečių vartus gynęs Jevgenijus Nabokovas atrėmė 16 metimų iš 18.