Biatlonininkas V.Strolia pelnė pirmuosius įskaitinius pasaulio taurės taškus

Antrajame pasaulio biatlono taurės etape Austrijoje sėkmingą pasirodymą pratęsė Vytautas Strolia. Lietuvis 12,5 km persekiojimo lenktynėse numušė 18 taikinių iš 20 ir finišavo 38-oje pozicijoje (40:13.4 min.)
Iš kairės: Julianas Eberhardas (Austrija), Johannesas Kuhnas (Vokietija) ir Vytautas Strolia (Lietuva) / „Scanpix“ nuotr.

V.Strolia pirmą kartą karjeroje iškovojo 3 įskaitinius pasaulio taurės taškus.

Nugalėjo norvegas Johannesas Thingnesas Boe (36:41.1), antras finišavo Slovėnijai atstovaujantis kroatas Jakovas Fakas (+58.8), trečias – praėjusio sezono pasaulio taurės laimėtojas prancūzas Martinas Fourcade‘as (+1:10.0).

Pastarasis su 264 taškais pirmauja bendroje įskaitoje. J.T.Boe (238) žengia antras, J.Fakas (216) – trečias.

V.Strolia bendroje įskaitoje tarp 68 klasifikuotų biatlonininkų užima 64-ą vietą.

Penktadienį sprinto varžybose V.Strolia finišavo 50-as, taip iškovodamas teisę startuoti persekiojimo lenktynėse.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas