Biatlono sezono startas: Tomas Kaukėnas sprinto distancijoje aplenkė 100 dalyvių

Šeštadienį Švedijoje prasidėjo 2011-2012 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės varžybų pirmasis etapas.
Tomas Kaukėnas finišavo 23-as
Tomas Kaukėnas finišavo 23-as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vyrų 10 km sprinto distancijoje 23-iąją vietą užėmė bei 18 įskaitinių taškų pelnė Tomas Kaukėnas – 28 minutės ir 12,4 sekundės (2 baudos minutės).

52-ąją vietą užėmė Karolis Zlatkauskas (29:22,6), 81-ąją poziciją su serbu pasidalijo Aleksandras Lavrinovičius (30:30,7), o Karol Dombrovski (30:55,9) tarp 117 finišavusių (startavo 123) liko 89-as.

Nugalėjo rusas Dmitrijus Malyška, aplenkęs Aleksandrą Trifonovą iš Kazachstano bei vokietį Benediktą Dollą:

1. Dmitrij Malyška (Rusija)              26 min. 36,1 sek. (1 baudos minutė)
2. Aleksandr Trifonov (Kazachstanas)    atsiliko 29,7 sek. (0)
3. Benedikt Doll (Vokietija)                     41,5 (2)
4. Lois Habert (Prancūzija)                      42,3 (3)
5. Martin Eng (Norvegija)                        42,8 (1)
...
23.Tomas Kaukėnas                              1:36,3 (2)
...
52.Karolis Zlatkauskas                         2:46,5 (5)
...
81.Damir Raštič (Serbija)                      3:54,6 (5)
81.Aleksandr Lavrinovič                        3:54,6 (3)
...
89.Karol Dombrovski                            4:19,8 (4)
...
117.Piitaaraq  Skifte (Grenlandija)           12:59,6 (9)

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius