Britų ledo ritulininkai po atkaklios kovos nugalėjo olandus ir pasivijo lietuvius

Ketvirtadienio popietę Vilniaus „Siemens“ arenoje buvo sužaistos antrosios pasaulio čempionato I diviziono B grupės dienos rungtynės. Didžiosios Britanijos ledo ritulio rinktinė 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) palaužė olandus ir turnyrinėje lentelėje taškais susilygino su Lietuvos rinktine.
Lietuva – Didžioji Britanija
Lietuva – Didžioji Britanija / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Po dviejų kėlinių britai pirmavo 3:1, bet olandai trečiajame kėlinyje dukart pasižymėjo sumažindami atsilikimą iki vieno įvarčio. Tačiau pirmos pergalės šiame čempionate Nyderlandų ledo ritulio rinktinei iškovoti nepavyko.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Colinas Shieldsas (00:33), Davidas Clarke'as (00:51), Danielis Meyrsas (34:48) ir Matthew Myersas (42:35), o pralaimėjusiųjų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Nardo Nagtzaamas (10:11 ir 40:34), vienu – Kevinas Bruijstenas (45:58).

Po šių rungtynių trečiąją vietą turnyrinėje dalijasi po dvi pergales turintys britai ir lietuviai. Antroje vietoje yra Kroatija. Nugalėtojų titulą jau užsitikrino lenkai.

Lietuvos rinktinė ketvirtadienio vakarą susitiks su penktoje vietoje esančiais rumunais.

Ketvirtą pergalę sostinės „Siemens“ arenoje vykstančiame 2014 metų pasaulio ledo ritulio I diviziono B grupės varžybose iškovojo, aukso medalius bei vienintelį kelialapį į I diviziono A grupę užsitikrino Lenkijos (12 tšk.) rinktinė, 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) privertusi pasiduoti antrąją vietą išsaugojusius Kroatijos (8 taškai) ledo ritulininkus.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija 4 4 0 0 0 19:4 12
2. Kroatija 4 2 1 0 1 13:7 8
3. Lietuva 3 2 0 0 1 8:4 6
4. Didžioji Britanija 4 2 0 0 2 9:10 6
5. Rumunija 3 0 0 1 2 4:15 1
6. Olandija 4 0 0 0 4 4:16 0

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams