„Canadiens“ Rytų konferencijos finalo serijoje su „Rangers“ sušvelnino rezultatą 2:3

„Canadiens“ – „Rangers“ rungtynės
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Canadiens“ – „Rangers“ rungtynės
Šaltinis: BNS
0

Penktosiose NHL Stenlio taurės atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos finalo rungtynėse „Montreal Canadiens“ klubas antradienį namuose daugiau nei 21 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 7:4 (2:1, 3:3, 3:0) įveikė „New York Rangers“ ledo ritulininkus, tačiau seriją iki keturių pergalių varžovams pralaimi 2:3.

Pirmuosius du finalo serijos mačus išvykoje „Rangers“ laimėjo 7:2 (2:0, 2:1, 3:1) ir 3:1 (2:1, 1:0, 0:0), trečiąsias rungtynes savo arenoje pralaimėjo po pratęsimo 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:1), o ketvirtajame susitikime po pratęsimo namuose varžovus įveikė 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0).

Antradienį tris įvarčius nugalėtojams pelnė Rene'as Bourque'as (26:54, 35:10 ir 46:33), po vieną – Aleksandras Galčeniukas (1:48), Tomašas Plekanecas (1:24) bei Maxas Pacioretty (23:44).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Derekas Stepanas (10:44 ir 32:06), Rickas Nashas (29:48) bei Chrisas Kreideris (34:12; 3 rezultatyvūs perdavimai).

„Rangers“ vartininkas Henrikas Lundqvistas atrėmė 15 iš 19, jį pakeitęs Camas Talbotas – 6 iš 8 , o „Canadiens“ vartininkas Dustinas Tokarskis – 23 varžovų metimus.

Šeštąsias Rytų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos Niujorke žais ketvirtadienį.