Čekijos rinktinė užsitikrino nugalėtojos titulą paskutiniajame Euroturo ledo ritulio turnyro etape

Jaromiras Jagras (Čekija)
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Jaromiras Jagras (Čekija).
Šaltinis: BNS
0

Čekijoje tęsiasi ketvirtasis 2010–2011 metų sezono keturių pajėgiausių Europos ledo ritulio rinktinių Euroturo varžybų etapas – „Čekijos žaidynių“ turnyras.

Antrąją pergalę turnyre iškovojo ir paskutiniojo turnyro nugalėtojos titulą užsitikrino Čekijos rinktinė, 6:3 (1:0, 3:2, 2:1) sutriuškinusi šio sezono Euroturo čempionų titulus užsitikrinusius Rusijos ledo ritulininkus.

Kitose šeštadienio rungtynėse Suomijos komanda 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) nugalėjo Švedijos ekipą.

„Čekijos žaidynių“ turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai):

1. Čekija    2 2 0 0 0  8:4   6
2. Suomija   2 1 0 1 0  3:2   3
3. Rusija    2 1 0 1 0  5:8   3
4. Švedija   2 0 0 2 0  2:6   0

Euroturo varžybų lentelė (vieta, komanda, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai):

1. Rusija   11 8 0 3 0 38:29 24
2. Švedija  11 5 1 5 0 34:30 17
3. Suomija  11 3 1 5 2 25:27 13
4. Čekija   11 3 1 6 1 24:35 12