Čekų bei amerikiečių pergalės planetos ledo ritulio pirmenybėse Slovakijoje

Čekijos ir Danijos rinktinių akistata
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Čekijos ir Danijos rinktinių akistata
Šaltinis: BNS
0

Antrą pergalę iš eilės pasaulio ledo ritulio čempionate Slovakijoje iškovojo bei vienvalde keturių ekipų D grupės lydere tapo Čekijos rinktinė, pirmadienį 6:0 (1:0, 4:0, 1:0) sutriuškinusi taškų neturinčius autsaiderius Danijos ledo ritulininkus.

Pirmąjį tašką iškovojo trečiąją vietą keturių ekipų D grupės turnyre užimanti Latvijos rinktinė, tik po baudinių serijos 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1) nusileidusi antrą pergalę iškovojusiai bei vietą kitame varžybų etape užsitikrinusiai Suomijos ekipai.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Čekija    2 2 0 0 0 16:2  9
2. Suomija   2 1 1 0 0  8:3  5
3. Latvija   2 0 0 1 1  4:7  1
4. Danija    2 0 0 0 2  1:11 0

C grupėje su dvejomis pergalėmis pirmauja JAV (6 tšk.) rinktinė, pirmadienį 4:2 (0:2, 0:0, 4:2) privertusi pasiduoti antrojoje pozicijoje esančius Norvegijos (2 taškai) ledo ritulininkus.

Antrajame C grupės antrojo turo mače pirmą pergalę iškovojo ir su 4 taškais į antrąją vietą pakilo planetos vicečempionė Švedijos rinktinė, 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) nugalėjusi antrą nesėkmę patyrusią Austrijos ekipą.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo,  pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV       2 2 0 0 0  9:3  6
2. Švedija   2 1 0 1 0  7:5  4
3. Norvegija 2 0 1 0 1  7:8  2
4. Austrija  2 0 0 0 2  1:8