Čempionato lyderis „Kaunas Hockey“ prarado taškus rungtynėse su „Rokiškiu“

Lietuvos ledo ritulio čempionate tęsiasi netikėtų rezultatų serija. Trečiadienio vakarą Kaune vietos „Kaunas Hockey“ 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) vargais negalais palaužė iki šių rungtynių nė taško čempionate neturėjusius Rokiškio „Rokiškio“ ledo ritulininkus.
Vytautas Jagelavičius
Vytautas Jagelavičius / "Kaunas Hockey" nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

„Rokiškio“ komanda dvikovoje rėmėsi patirtimi ir labiausiai tituluotas komandos žaidėjas Saulius Limontas (14:33) pirmasis įmušė įvartį. Kauniečiai dar pirmojo kėlinio pabaigoje atstatė pusiausvyrą po Tomo Fediakino įvarčio (18:32).

Antrojo kėlinio viduryje Kasparas Falkas (28:30, dauguma) dar kartą išvedė „Rokiškį“ į priekį, tačiau šeimininkai trečiojo kėlinio viduryje dar kartą gelbėjo klubo garbę lygindami rezultatą, o tai padarė Savelijus Morozovas (51:48).

Trečiojo kėlinio pabaiga priklausė „Kaunas Hockey“, tačiau išplėšti pergalės per pagrindinį laiką nepavyko.

Pratęsimo metu abi komandos turėjo progų, tačiau viskas sprendėsi baudinių serijoje. S.Limontas vėl bandė iškovoti pergalę savo klubui, tačiau kauniečių legionierius Dmitrijus Prokopenkovas sugebėjo išlyginti baudinių santykį.

Ginčas, kuris klubas stipresnis, baudinių serijoje užsitęsė iki 12 smūgio, kai Kauno klubo kapitonas Vytautas Jagelavičius pelnė lemiamą įvartį.

Iš viso rungtynėse šeimininkai smūgiavo 40 kartų, „Rokiškis“ atsakė 36 metimais ir iškovojo pirmąjį tašką čempionate.

Kitos čempionato rungtynės įvyks ketvirtadienį Vilniuje, kur derbyje susitiks vietos „Hockey Punks“ ir „Geležinio vilko“ komandos.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Rokiškio „Rokiškis“ 7 0 0 1 6 18:56 1

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius