Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Chaosas Lietuvos ledo ritulyje tęsiasi: atsistatydino trys federacijos tarybos nariai, šaukiamas neeilinis posėdis

Petras Nausėda
A.Pliadžio nuotr. / Lietuvos ledo ritulio skandalo epicentre – federacijos prezidentas Petras Nausėda.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos ledo ritulio federacijoje (LLRF) – griūtis. Rinktinės treneriui Sergejui Borisovui viešai prabilus apie federacijos prezidento Petro Nausėdos ir kai kurių ledo ritulininkų naktinius lėbavimus pasaulio čempionate Lenkijoje, savo noru pasitraukė trys LLRF tarybos nariai.

Remigijus Valickas, Mindaugas Marcinkevičius ir Tomas Budrauskas oficialiai pareiškė, jog iš LLRF tarybos narių pareigų atsistatydina dėl netoleruotinos situacijos Lietuvos ledo ritulio federacijoje, rašo hockey.lt.

Dar vienas LLRF tarybos narys, Kėdainių LRK vadovas Valentinas Gvergždis, pareiškė pasitrauksiantis, jei to nepadarys į skandalą įsivėlęs federacijos prezidentas P.Nausėda.

„Jei iš federacijos nepasitrauks Petras Nausėda, atsakingai pareiškiu, jog trauksiuosi aš“, – hockey.lt tvirtino V.Gvergždis.

Pasitraukus 5 nariams, būtų renkama nauja taryba

Pagal LLRF įstatus, pasitraukus tarybos nariams, turėtų būti skelbiamas visuotinis ledo ritulio federacijos narių susirinkimas, kuriame turi būti išrinkti nauji tarybos nariai.

Tačiau jeigu tarybą paliktų 5 nariai, tuomet visuotiniame susirinkime būtų renkama visa nauja LLRF taryba.

Kviečiamas neeilinis tarybos susirinkimas

Reaguodamas į atgarsius visuomenėje ir pokyčius federacijoje, LLRF tarybos pirmininkas Martynas Šlikas trečiadienį pranešė kviečiantis neeilinį tarybos susirinkimą. Jis įvyks jau šį penktadienį, o jame bus svarstomi su rinktinės pasirodymu Lenkijoje susiję klausimai:

„Šaukiamas neeilinis LLRF Tarybos posėdis, kuris įvyks penktadienį, balandžio 27 dieną, 13.00 val. Vilniaus Akropolyje.

Susirinkime bus išklausyti Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinės delegacijos nariai Valdas Škadauskas, Sigitas Kazlauskas, Petras Nausėda, žaidėjai, kurie pareikš norą dalyvauti, taip pat rinktinės treneris Sergejus Borisovas. Taryba turi pateikti savo išvadą apie esamą padėtį, išgirdusi tiesioginius paaiškinimus iš pačių dalyvių, o ne iš spaudos pranešimų.

Išvados pateikimas nėra numatytas įstatuose, bet Taryba, kaip kolegialus valdymo organas, privalo pateikti informaciją visuotiniam narių susirinkimui, kuris turės priimti sprendimą LLRF valdymo organų atžvilgiu. Šis Tarybos posėdis taip pat turėtų padėti, ne tik Tarybai objektyviai įvertinti padėtį, bet ir Prezidentui Petrui Nausėdai įvertinti turimą LLRF organų pasitikėjimą juo, kaip LLRF Prezidentu.

Generalinį sekretorių, prašau pakviesti, norinčius pateikti nuomonę, žaidėjus ir pranešti rinktinės treneriui apie kvietimą.

Susirinkime tikimasi gauti informaciją apie Tarybos narių Mindaugo Marcinkevičiaus, Remigijaus Valicko ir Vaido Budrausko atsistatydinimo priežastis, apie kurias Taryba praneš visuotiniam narių susirinkimui. Kviečiame atvykti visus LLRF narius, norinčius sudalyvauti posėdyje.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ledo ritulys
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką