Publikuota: 2015 sausio 31d. 10:46

Dainiaus Zubraus ekipa namuose po pratęsimo pralaimėjo NHL čempionato rungtynes

Dainius Zubrus
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus

Trisdešimt pirmą nesėkmę 49-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė keturioliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus „New Jersey Devils“ (45 tšk.) klubas.

Penktadienį namuose 16,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1) nusileido 28-ą pergalę per 49 mačus iškovojusiai ir penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančiai „Pittsburgh Penguins“ (64 taškai) komandai.

Per 15 žaidimo minučių (15:12) lietuvis kartą netaikliai metė į svečių vartus ir antrajame kėlinyje (28:40 bei 39:56) gavo 4 baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 41 šio sezono susitikimą – 2 įvarčiai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 28 baudos minutės.

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Steve'o Bernier'o (46:08) smūgio, tačiau trečiajame kėlinyje Chrisas Kunitzas (56:49) rezultatą išlygino, o pergalingą įvartį per pratęsimą įmušė Simonas Despresas (62:21).

„Devils“ ledo ritulininkams nepavyko pratęsti pergalių serijos iki trijų, o Pitsbergo klubui tai buvo tik antroji pergalė per pastarąsias septynerias rungtynes.