Dainiaus Zubraus klubas svečiuose nusileido vienam NHL lygos lyderių

Nesėkmę NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į dešimtąją vietą Rytų konferencijoje nukrito Dainius Zubraus „New Jersey Devils“ klubas, pirmadienį svečiuose 2:5 (0:1, 1:2, 1:2) pralaimėjęs „Chicago Blackhawks“ ledo ritulininkams.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Dainius Zubrus

16 su puse minutės (16:32) aikštelėje praleidęs D.Zubrus kartą smūgiavo į šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso per 38-erias rungtynes 35-erių metų lietuvis įmušė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir „atsėdėjo“ 22 baudos minutes.

Po įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Stephenas Gionta (25:37) ir Michaelis Ryderis (40:59).

Nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Patrickas Sharpas (12:59, 45:54), dar po įvartį pelnė Patrickas Kane'as (27:57), Bryanas Bickellas (32:27) ir Nickas Leddy's (52:59).