TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK

Dainiaus Zubraus klubas tik po pratęsimo nusileido vienam NHL čempionato lyderių

Cory Conacheris ir Dainius Zubrus
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Cory Conacheris ir Dainius Zubrus
Šaltinis: BNS
0

22-ąją nesėkmę 36-ose NHL čempionato rungtynėse patyrė į dešimtąją vietą Rytų konferencijoje pakilęs „New Jersey Devils“ (35 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.

Penktadienį savo aikštėje "Devils" komanda beveik 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) nusileido antrąją vietą absoliučioje lygos įskaitoje bei Vakarų konferencijoje užimantiems "Anaheim Ducks" (55 tšk.) ledo ritulininkams, kurie pratęsė pergalingą seriją iki septynių mačų iš eilės.

20 su puse minutės (20:35) aikštelėje praleidęs puolėjas iš Lietuvos trissyk metė į varžovų vartus, blokavo svečių metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso per 36-erias rungtynes D.Zubrus įmušė 7 įvarčius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir "atsėdėjo" 22 baudos minutes.

Po įvartį šeimininkams pelnė Michaelas Ryderis (24:15) ir Andy Greenas (54:58).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Camas Fowleris (34:06), Mathieu Perreault'as (50:47) ir Kyle'as Palmieris (62:37).

Kitų penktadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Niujorko "Rangers" - Niujorko "Islanders" 3:5 Karolinos "Huricanes" - Vašingtono "Capitals" 2:4 Čikagos "Blackhawks" - Vankuverio "Canucks" 2:3 (po baudinių) Vinipego "Jets" - Floridos "Panthers" 5:2