Dainiaus Zubraus komanda NHL mačą pralaimėjo ir Stenlio taurės savininkams

Antrą nesėkmę iš eilės NHL ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (31 pergalė ir 42 pralaimėjimai; 73 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus su komanda nusileido „Islanders“
Dainius Zubrus su komanda nusileido „Islanders“ / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 2 NHL Dainius Zubrus

Pirmadienį namuose 15,7 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) turėjo pripažinti devintojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančios Stenlio taurės savininkės „Los Angeles Kings“ (35 pergalės bei 37 pralaimėjimai; 84 taškai) komandos pranašumą.

Per 13 žaidimo minučių (12:54) lietuvis nė karto nesmūgiavo į svečių vartus ir pirmojo kėlinio pabaigoje (19:07) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 65 šio sezono mačus – 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 42 baudos minutės.

Įvarčius svečiams, kurie iškovojo antrą pergalę per penkerias paskutiniąsias rungtynes, pelnė Andrejus Sekera (10:44), Tyleris Toffoli (19:22) bei du rezultatyvius perdavimus atlikęs Anže'as Kopitaras (45:05).

Dviem rezultatyviais perdavimais pasižymėjo ir Marianas Gaborikas, o „Kings“ vartininkas Jonathanas Quickas atrėmė 19 arenos šeimininkų metimų.

Trečią sezoną iš eilės į NHL atkrintamąsias varžybas greičiausiai nepateksiančios „Devils“ komandos gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Scottas Gomezas (22:12), o vartininko Cory'io Schneiderio sąskaitoje – 30 atremtų svečių metimų.