Dainiaus Zubraus komanda nutraukė pralaimėjimų seriją

Ketvirtą pergalę aštuntose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei keturių nesėkmių iš eilės seriją nutraukė Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ klubas, kuris su 11 taškų penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo į penktąją vietą.
Dainius Zubrus  – dvikovoje su „Islanders“ ekipa
Dainius Zubrus – dvikovoje su „Islanders“ ekipa / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį svečiuose „Devils“ ekipa po ypač sėkmingos trečiojo kėlinio pabaigos – 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) – privertė pasiduoti į septintąją poziciją Rytuose nukritusius Niujorko „Islanders“ (9 tšk.) ledo ritulininkus.

34-erių metų „Devils“ puolėjas per daugiau nei 16 žaidimo minučių (16:12) kartą metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir pirmajame kėlinyje (05:55) gavo 4 baudos minutes.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per aštuonerias šio sezono rungtynes – įvartis, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 6 baudos minutės.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Steve'as Bernieras (56:06 ir 57:16), vieną – Davidas Clarksonas (59:38).

„Devils“ vartininkas Johanas Hedbergas atrėmė visus 22 varžovų metimus bei 22 kartą per savo karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Likusių sekmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Vašingtono „Capitals“ – Pitsbergo „Penguins“ 3:6

Monrealio „Canadiens“ – Otavos „Senators“ 2:1

Bafalo „Sabres“ – Floridos „Panthers“ 3:4

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius