Dainius Zubrus atakavo netaikliai, „Sharks“ pralaimėjo

Dvidešimtą pralaimėjimą NHL patyrė Dainiaus Zubraus atstovaujamas „San Chose Sharks“ klubas.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 2 NHL Dainius Zubrus

Ketvirtadienį namuose 16,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti dvidešimt pirmą pergalę per 41 mačą iškovojusios bei į trečiąją poziciją šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilusios „Detroit Red Wings“ (49 taškai) komandos pranašumą.

Per vos daugiau nei 9 žaidimo minutes (9:20) lietuvis dukart (sykį – netaikliai) metė į varžovų vartus bei antrojo kėlinio pabaigoje (38:46) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjo D. Zubraus sąskaitoje per 17 mačų – 1 įvartis, 1 rezultatyvus perdavimas ir 10 baudos minučių.

Įvarčiais prie trečiosios iš eilės svečių pergalės prisidėjo Danny'is DeKeyseris (9:16) ir Justinas Abdelkaderas (53:08), o „Red Wings“ vartininkas Petras Mrazekas atrėmė 35 arenos šeimininkų metimus iš 36.

Antrą nesėkmę iš eilės bei trečią per keturis mačus patyrusio „Sharks“ klubo gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Joelis Wardas (10:57), o vartininko Martino Joneso sąskaitoje – 23 atremti varžovų metimai iš 25.

Kitas NHL reguliariojo sezono rungtynes San Chosė ledo ritulininkai šeštadienį namuose žais su „Toronto Maple Leafs“ ekipa.