Dainius Zubrus „Devils“ klubui pelnė du įvarčius

Du įvarčius NHL mače pelnė Dainius Zubrus, o jo atstovaujamas „New Jersey Devils“ klubas iškovojo tryliktą pergalę ir su 32 taškais Rytų konferencijoje pakilo į dešimtą vietą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį namuose „Devils“ komanda beveik 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) privertė pasiduoti „Tampa Lightning“ (39 tšk.) ledo ritulininkus.

Lietuvis, patekęs tarp trijų geriausių rungtynių žaidėjų, abiem įvarčiais pasižymėjo trečiajame kėlinyje (46:44 ir 49:36).

19 minučių (19:05) aikštelėje praleidęs „Devils“ puolėjas kartą į varžovų vartus smūgiavo netaikliai ir antrajame kėlinyje (31:51) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 35-erių D.Zubraus sąskaitoje per 34 reguliariojo sezono mačus – 7 įvarčiai, 10 rezultatyvių perdavimų ir 22 baudos minutės.

Pirmojo įvarčio autoriumi arenos šeimininkų gretose tapo Damienas Brunneris (35:37).

„Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė visus 33 varžovų smūgius bei trečią kartą šiame sezone ir 124-ą kartą per savo karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.