Dainius Zubrus įmušė 10-ąjį įvartį, o „Devils“ įveikė „Stars“

Dešimtąjį įvartį 55-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse įmušė Dainius Zubrus, o lietuvio „New Jersey Devils“ (23/22, 57 tšk.) klubas Rytų konferencijoje pakilo į dvyliktąją vietą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį svečiuose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) nugalėjo dešimtojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančius „Dallas Stars“ (18/36, 57 taškai) ledo ritulininkus.

„Devils“ puolėjas tapo pirmojo mačo įvarčio (10:59) autoriumi. Iš viso per 15 su puse žaidimo minučių lietuvis dusyk metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Be 10 įvarčių, per 55 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 26 baudos minutes.

Likusius įvarčius „Devils“ komandai ketvirtadienio mače pelnė Travisas Zajacas (29:50) ir Patrikas Eliašas (60:40). Pastadieji du ledo ritulininkai ir Jaromiras Jagras atliko po rezultatyvų perdavimą.

Įvarčius šeimininkams mušė Jamie Bennas (30:52) bei Tyleris Seguinas (59:08).

„Devils“ ekipos vartininkas Cory Schneideris atrėmė 14, o „Stars“ vartininkas Kari Lehtonenas – 21 varžovo metimą.