Dainius Zubrus įmušė ketvirtąjį sezono įvartį

Ketvirtą įvartį 68-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (31 pergalė ir 45 pralaimėjimai; 74 tšk.) klubas patyrė penktą nesėkmę iš eilės ir atsisveikino su viltimi žaisti šio sezono atkrintamosiose varžybose.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NHL Dainius Zubrus

Sekmadienį namuose 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) turėjo pripažinti trečią pergalę iš eilės iškovojusios keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliučios NHL pirmenybių lyderės „Anahaim Ducks“ (49 pergalės bei 29 pralaimėjimai; 105 taškai) komandos pranašumą.

Per 15 žaidimo minučių (15:10) Lietuvos ledo ritulininkas dusyk smūgiavo į svečių vartus, įvarčiu pasižymėjo trečiojo kėlinio pabaigoje (56:35) ir išvengė baudos minučių.

Be 4 įvarčių, iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 68 šio sezono rungtynes – 5 rezultatyvūs perdavimai ir 42 baudos minutės.

„Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris šiame mače atrėmė 23 varžovų metimus.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Ryanas Kesleris (17:07) ir Francois'as Beaucheminas (41:39), o „Ducks“ vartininko Johno Gibsono sąskaitoje – 26 atremti arenos šeimininkų metimai.