Dainius Zubrus ir „Devils“ NHL pirmenybių rungtynes Toronte pralaimėjo po baudinių serijos

Nesėkmę NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė vienuoliktą vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainius Zubraus „New Jersey Devils“ (19/28, 48 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus – NHL lygoje

Sekmadienį svečiuose daugiau nei 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda po baudinių serijos 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti devintojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių „Toronto Maple Leafs“ (22/25, 49 taškai) ledo ritulininkų pranašumą.

Per nepilnas 20 žaidimo minučių (19:38) lietuvis dukart smūgiavo (sykį netaikliai) į varžovų vartus, blokavo du arenos šeimininkų metimus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso per 47 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus pelnė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 26 baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams, kurie iki sekmadienio rungtynių buvo patyrę keturis pralaimėjimus iš eilės, pelnė Tyleris Bozakas (15:53) ir Jamesas van Riemsdykas (25:56), kuris po pratęsimo ir realizavo pergalingą baudinį.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Adamas Henrique'as (21:39) bei Ryane'as Clowe'as (26:23).

„Devils“ ekipos vartininkas Cory Schneideris atrėmė 23, o „Maple Leafs“ komandos vartininkas Jonathanas Bernieras – 36 varžovų metimus.

Naujojo Džersio ekipa šiame sezone pralaimėjo visas septynerias rungtynes, kuriose nugalėtojui išaiškinti prireikė baudinių.