Dainius Zubrus ir „Devils“ pergalę šventė po pratęsimo (rezultatai, video)

Dvidešimtą pergalę 54-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo tryliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (44 tšk.) klubas.
D.Zubraus ekipa pasiekė trečią pergalę iš eilės.
„Devils“ ledo ritulininkų džiaugsmas / „Scanpix“ nuotr.

Antradienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) privertė pasiduoti aštuntoje pozicijoje Rytuose esančią Karolinos „Hurricanes“ (59 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 28-a nesėkmė per 54 mačus.

Naujojo Džersio ekipa džiaugėsi jau dešimta pergale per 13 pastarųjų čempionato rungtynių.

Per beveik 18 su puse minutės (18:21) 32 metų lietuvis 3 kartus netaikliai metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Du įvarčius arenos šeimininkams, įskaitant pergalingąjį (62:42), pelnė klubo naujokas Mattiasas Tedenby'is (31:31), vieną – Nickas Palmieris (57:06).

Abiejų įvarčių autorius svečių, kurie šiame mače abusyk pirmavo, gretose – Jeffas Skinneris (29:22 ir 48:37).