Dainius Zubrus įsivėlė į muštynes ir uždirbo 7 baudos minutes (video, visi NHL rezultatai, papildyta 11.01 val.)

Šeštą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse – 27-ą nesėkmę per 36 mačus – patyrė absoliutus lygos autsaideris Naujojo Džersio „Devils“ (20 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Devils“ ledo ritulininkai, kurie užima penktą vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione, trečiadienį namuose 1:3 (1:0, 0:1, 0:1) nusileido trečioje pozicijoje Atlanto divizione esančiai Niujorko „Rangers“ (46 tšk.) komandai, kuriai tai buvo 22-a pergalė per 38 rungtynes.

Per daugiau nei 13 žaidimo minučių (13:20) 32 metų lietuvis dukart netaikliai metė į svečių vartus bei surinko 7 baudos minutes. 2 minutes D.Zubrus gavo pirmame kėlinyje (12:16) už Artiomo Anisimovo blokavimą, o 5 minutes antrame (32:39) kėlinyje – už muštynes su Brianu Boyle'u.

Vienintelio įvarčio autoriumi arenos šeimininkų gretose tapo Travisas Zajacas (06:31). Nugalėtojams įvarčius pelnė B. Boyle'as (07:18), Michalas Rozsivalas (33:22) ir Brandonas Dubinsky (59:54).