Dainius Zubrus NHL ledo ritulio lygoje vėl pasižymėjo rezultatyviu perdavimu

Jau 20-ą rezultatyvų perdavimą 59-tose šio sezono NHL ledo ritulio lygos rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o ketvirtąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio „Devils“ (74 tšk.) klubas iškovojo 35-ą pergalę.
Dainius Zubrus (dešinėje) grumiasi dėl ritulio.
Dainius Zubrus (dešinėje) grumiasi dėl ritulio. / AP/Sacnpix nuotr.

Antradienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo svečiuose 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0) įveikė aštuntojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Toronto „Maple Leafs“ (65 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 31-oji nesėkmė per 60 mačų.

Po D.Zubraus rezultatyvaus perdavimo antrojo kėlinio pabaigoje (38:11) įvartį pelnė Aleksejus Ponikarovskis, o „Devils“ išsiveržė į priekį 3:2.

Pats lietuvis per daugiau nei 20 žaidimo minučių (20:13) dukart netaikliai metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be dvidešimties rezultatyvių perdavimų, 33 metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 15 įvarčių ir 28 baudos minutės.

Įvarčiais prie ketvirtosios iš eilės „Devils“ klubo pergalės reguliariajame sezone taip pat prisidėjo Petras Sykora (9:44), Davidas Clarksonas (14:16) ir Markas Fayne'as (61:18).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Timas Connolly (14:32), Clarke'as MacArthuras (34:43) bei Philas Kesselis (59:16).

Rungtynių reportažas:

Kitų antradienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Bafalo „Sabres“ – Niujorko „Islanders“                              2:1
Pitsbergo „Penguins“ – Niujorko „Rangers“                       2:0
Kolambuso „Blues Jacketes“ – San Chosė „Sharks“         6:3
Vinipego „Jets“ – Filadelfijos „Flyers“                              4:5 (po pratęsimo)
Monrealio „Canadiens“ – Dalaso „Stars“                            0:3
Tampos „Lightning“ – Anahaimo „Ducks“                         3:2
Nešvilio „Predators“ – Vankuverio „Canucks“                    3:1
Čikagos  „Backhawks“ – Detroito „Red Wings“                 2:1
Kalgario „Flames“ – Edmontono „Oilers“                          1:6
Finikso „Coyotes“ – Los Andželo „Kings“                          5:4