TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainius Zubrus NHL pirmenybėse atliko 23-ią rezultatyvų perdavimą, „Devils“ šventė pergalę

Dainius Zubrus (dešinėje) kovoja su Dereku Stepanu
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus (dešinėje) kovoja su Dereku Stepanu
Šaltinis: BNS
0

23-ią rezultatyvų perdavimą 66-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (79 tšk.) klubas, kuris tarp penkiolikos Rytų konferencijoje ekipų užima šeštąją vietą, iškovojo 37-ą pergalę.

Antradienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 4:1 (1:0, 0:1, 3:0) įveikė Rytų konferencijos lyderę Niujorko „Rangers“ (91 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 23-ioji nesėkmė per 65 mačus.

Po arenos šeimininkų ekipos puolėjo rezultatyvaus perdavimo trečiojo kėlinio pabaigoje (58:07) galutinį rezultatą (4:1) užfiksavo Patrikas Eliašas.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per daugiau nei 18 žaidimo minučių (18:15) kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be 23 rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 16 įvarčių ir 34 baudos minutės.

Likusių įvarčių autoriais Naujojo Džersio klubo gretose tapo Ilja Kovalčiukas (0:49), Davidas Clarksonas (42:27) ir Ryanas Carteris (44:21).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose – Derekas Stepanas (26:56).