Dainius Zubrus NHL pirmenybėse atliko 26-ą rezultatyvų perdavimą

Dvidešimt šeštą rezultatyvų perdavimą 81-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (100 tšk.) klubas, kuris tarp penkiolikos Rytų konferencijoje ekipų užima šeštąją vietą, iškovojo penktą pergalę iš eilės.
Dainius Zubrus (nr. 8)
Dainius Zubrus (nr. 8) / Scanpx/AP nuotr.

Vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinę „Devils“ ledo ritulininkai ketvirtadienį svečiuose 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) įveikė penktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Detroito „Red Wings“ (101 tšk.) komandą.

Po svečių ekipos puolėjo rezultatyvaus perdavimo trečiojo kėlinio viduryje (51:20) pergalingą įvartė pelnė Petras Sykora.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per 15 žaidimo minučių (15:09) nė karto nemetė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be 26 rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 17 įvarčių ir 34 baudos minutės.

Pirmąjį įvartį svečiams pelnė Aleksejus Ponikarovskis (10:13), o rezultatą buvo išlyginęs Tomas Holmstromas (26:13).