Dainius Zubrus NHL pirmenybėse atliko vienuoliktą rezultatyvų perdavimą

Dainius Zubrus
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus
Šaltinis: BNS
0

Vienuoliktą rezultatyvų perdavimą 44-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o 25-ą pergalę iškovojusi lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (52 tšk.) komanda Rytų konferencijoje įsitvirtino šeštoje vietoje.

Šeštadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) įveikė dešimtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Vinipego „Jets“ (45 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 24-asis pralaimėjimas per 44 mačus.

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Andrew Laddo (18:31) smūgio.

Po lietuvio perdavimo trečiojo kėlinio viduryje (49:45) Kurtis Fosteris išlygino rezultatą, o netrukus pergalingą įvartį įmušė Patrikas Eliašas (52:43).

Pats „Devils“ puolėjas iš Lietuvos per 22 su puse žaidimo minutės (22:29) kartą metė į šeimininkų vartus, blokavo 2 varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Be vienuolikos rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų D.Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 12 įvarčių ir 20 baudos minučių.