Dainius Zubrus numalšino įvarčių alkį – per NHL mačą pelnė jų net du

Du įvarčius 78-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse įmušė Dainius Zubrus, o lietuvio „New Jersey Devils“ klubas iškovojo 34-ąją pergalę ir su 84 taškais šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo į devintąją vietą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį svečiuose „Devils“ komanda 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) nugalėjo 44-ąją nesėkmę per 79 mačus patyrusius bei tryliktąją vietą Rytų konferencijoje užimančius „Carolina Hurricanes“ (79 taškai) ledo ritulininkus ir jau septintosiose rungtynėse iš eilės iškovojo taškus.

D.Zubrus įmušė pirmąjį (15:33) ir trečiąjį (59:22 – į tuščius vartus) komandos įvarčius į šeimininkų vartus.

19 su puse minutės (19:16) aikštelėje praleidęs lietuvis triskart metė į varžovų vartus, blokavo du šeimininkų smūgius bei antrajame kėlinyje atsėdėjo dvi baudos minutes.

Be 13 įvarčių, per 78 šio sezono rungtynes 35-erių metų puolėjas D.Zubrus atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir surinko 46 baudos minutes.

Dar vieną įvartį nugalėtojams pelnė Travisas Zajacas (26:34), o pralaimėjusiųjų gretose įvarčiu pasižymėjo Jeffas Skinneris (24:50).

„Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 26 varžovų metimus, o „Hurricanes“ vartų sargas Antonas Chudobinas – 20.