Dainius Zubrus patyrė skausmingą traumą – ant kojos iškilo už golfo kamuoliuką didesnis guzas

Dainius Zubrus (centre)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus (kairėje)
0

Vienintelis lietuvis stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje – Dainius Zubrus – patyrė skausmingą traumą. Laimei, atlikus išsamius tyrimus, paaiškėjo, jog ledo ritulininkas kaulų lūžių išvengė ir jau artimiausiu metu ruošiasi padėti Naujojo Džersio „Devils“ komandai.

33 metų ledo ritulininkas susižeidė košmariškose „Devils“ rungtynėse prieš Kolorado „Avalanche“, kurias svečiai pralaimėjo net 1:6.

Trečiajame kėlinyje D.Zubrui į koją, vidinę čiurnos pusę, pataikė ritulys. Varžovo smūgis buvo toks stiprus, jog lietuviui ant kojos iššoko už golfo kamuoliuką didesnis guzas, o jis šlubčiodamas iš karto paliko aikštelę.

Atlikus išsamius tyrimus, paaiškėjo, jog ledo ritulininkas kaulų lūžių išvengė. Nors D.Zubrus kol kas nesitreniruoja su komanda, į aikštelę jis tikisi grįžti jau artimiausiose „Devils“ rungtynėse penktadienį prieš Minesotos „Wild“.

„Taip, šiek tiek skauda, tačiau viskas bus gerai. Tai tik nubrozdinimas ir šiek tiek patinimas“, – nj.com sakė lietuvis, šį sezoną dar nepraleidęs nė vienerių „Devils“ rungtynių.

Nors iš karto po rungtynių sumuštoje vietoje iššoko didžiulis guzas, D.Zubrus nuramino žurnalistus, jog jau kitą dieną jo nebebuvo, o jeigu nebūtų nusiavęs bato su pačiūža, būtų galėjęs tęsti ir rungtynes.

„Štai kodėl aš jų nenusiiaunu. Jeigu taip būtų nutikę pirmajame kėlinyje, būčiau apsiavęs batais iki pat rungtynių pabaigos“, – pridūrė ledo ritulininkas.

D.Zubrus šiame sezone demonstruoja rezultatyvų žaidimą – per  23 sužaistas rungtynes pelnė 7 taškus ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.